Hakkımızda..

CNA  Danışmanlık 2001 yılında YAZKAR A.Ş.nin kalite politikasına bağlı olarak kurulmuş ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir firmadır. SEK SÜT, BEŞLER SUCUK, MOTTA PASTANELERİ, MABEL ÇİKOLATA, ALTIN KILIÇ, RENSAN, NAS TUR, KESKİN TUR, LESCON, MOĞOL  MAKİNE, BMC, FSM, İSTANBUL HALK ULAŞIM, YILDIZ TREYLER, TESAŞ, ADR, ECO CARGO, YAZKAR gibi Ülkemizin güçlü firma ve markalarına danışmanlık ve belgelendirme yapmıştır. Uluslar arası düzeyde rekabet için hangi düzeyde olursa olsun tüm firmalar yeni çıkış yolları aramaktadırlar. Yeni iş alanları ile sunulan ürün ve hizmetin devamlılığının sağlanmasında tek yol yönetim etkinliği ile ürün güvenirliğinin artırılması ve rekabette üstünlüktür. Bunu sağlayacak olan kalite yönetim sistemleridir.

Kalite yönetim sistemlerinin uygulanması kuruluşların statüsünü ve müşterilerin onlara bakış açısını değiştirmekte, zaman ve paradan büyük ölçüde tasarruf sağlanmakta, çalışanlardan azami verim alınmaktadır. CNA  Danışmanlık ; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, HACCP (Gıda Emniyeti),  ISO 22000( Gıda Emniyeti ) , ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği), TSE BelgesiMarka Tescili ve CE İşareti konularında danışmanlık hizmeti sunmakta, ayrıca Stratejik Yönetim Danışmanlığı, Endüstriyel Yatırım Danışmanlığı, Yatırım Teşvik Belgesi, Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hizmetleri alanlarında entegre çözümler üretmektedir.

Firmanızda ilgili standarda uygun Sistem Organizasyonu, Dokümantasyon ve Belgelendirme işlemleri, CNA  Danışmanlık bünyesindeki Lead Auditor’lerin nezaretinde çoğunluğu mühendis Kalite Sistem Danışmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

CNA Danışmanlık, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerini ve bunları sunuş yöntemlerini birlikte çalıştığı müşterilerinin beklenti, ihtiyaç ve tercihlerine uyarlayabilecek elastikiyete sahiptir. Bu doğrultuda özel planlama yapabilecek yeterlikte, deneyimli ve seçkin, güçlü bir danışman kadrosuna sahip olan  CNA  Danışmanlık kuruluşlara rekabetçi kaliteyi yaratma, sıfır hatayı yakalama ve hızlı değişimi gerçekleştirme aşamalarında onların ihtiyaçlarına yönelik, özel şekilde geliştirilmiş proje ve programlar ile destek olmaktadır.

CNA Danışmanlık danışmanları bir çözüm ortağı olarak, en uygun çözümleri yaratabilmek amacıyla; profesyonel, yüksek kaliteli ve başarılı uygulamaları hayata geçirebilmek için en uygun araçları ve teknikleri kullanmaktadır.Cna Danışmanlığı rakiplerinden ayıran; müşteri odaklı anlayışıyla hazır paket çözümler değil, mevcut duruma ve ihtiyaca göre oluşturulan yeni çözümler sunabilmesi ve kurumsal altyapısını sürekli geliştirmesidir.